Your daily briefing for podcasting and on-demand
Byznys s EY


Listen to this podcast

Byznys s EY

A business podcast in Czech from EY
Website: https://www.ey.com/cz/cs/home

V EY nám záleží na tom, aby svět kolem nás fungoval lépe. Snažíme se proto přispívat k větší důvěře v podnikatelské prostředí, k trvale udržitelnému růstu, rozvoji talentů ve všech oblastech lidské činnosti i k posilování vzájemné spolupráce. Být konkurenceschopný v dnešním podnikatelském světě často znamená najít optimální rovnováhu mezi podnikatelskými riziky a příležitostmi. To ale není možné bez přesných a spolehlivých informací, které vám umožní správně a rychle se rozhodnout. Díky našemu podcastu s EY odborníky a pečlivě vybranými hosty budete o krok napřed a získáte ty nejnovější informace a know-how z úspěšných firem.

Buzzsprout
Hosted by Buzzsprout

Listen now

Listen elsewhere

Information for podcasters

Subscribe to Podnews and keep up to date
Our daily newsletter has the latest news from podcasting, jobs and events.

Our privacy policy keeps your data safe.

Tools

Privacy: In common with all podcast players, pressing "play" on the inbuilt player above will download the audio directly from the podcast host. That will share some data (like your IP address or details of your device) with them.
Affiliate links: This page links to Apple Podcasts. We may receive a commission for purchases made via those links.
Cache: We cache most information on these pages, and are currently caching pages for at least fourteen days. This page was produced on October 14 at 05:58:11 UTC. Flush the cache

Get a global view on podcasting and on-demand with our daily news briefing