Your daily briefing for podcasting and on-demand
Večery na FF UK podcast | Neurazitelny.cz


QR code - scan this to listen

Večery na FF UK podcast | Neurazitelny.cz

An education podcast in Czech from Jarda (z Neurazitelny.cz)
Website: https://neurazitelny.cz

Večery na FF UK jsou český podcast pro ty, kdo odmítají stát na místě, znají opojnou chuť vzrušení z nového dobrodružství a chtějí se nadšeně rozeběhnout k bráně poznání, aby odhalili tajemství skrytá za ní. :-) Buďte příště s námi přímo ve Velké aule, je to paráda -- přihlaste se k odběru novinek na https://neurazitelny.cz! :)
Chceme potěšit všechny, kdo si rádi poslechnou podcast česky, jednoznačně prokázat, že přednášky nemusí být nudné, a vtáhnout vás do úžasných příběhů, které se píší všude kolem nás.
V popisu epizody najdete odkaz na video přednášku pro milovníky pohyblivých obrázků. ;-)

Anchor
Hosted by Anchor
This podcast may use dynamic content insertion

Stats: Statistics are produced by Anchor to help Večery na FF UK podcast | Neurazitelny.cz to understand how many downloads it is getting, or how many people are listening. Your device’s IP address and user agent is used to help calculate this figure. Anchor is IAB v2 certified.

Dynamic content insertion: Anchor may use limited data that they know about you - the device you’re using, the approximate location you’re in, or other data that can be derived from this, like the current weather forecast for your area - to change parts of the audio. Večery na FF UK podcast | Neurazitelny.cz may do this for advertising or for other forms of content, like news stories.

Večery na FF UK podcast | Neurazitelny.cz is able to use the above tools since its podcast host or measurement company offers this service. It doesn’t mean that this individual podcast uses them, or has access to this functionality. We use open data.

Listen

Keep up to date with Podnews

Our daily newsletter has the latest news for podcasters and podcasting, including jobs and events.
Our privacy policy keeps your data safe

Information for podcasters

Privacy: In common with all podcast players, pressing "play" on the inbuilt player above will download the audio directly from the podcast host. That will share some data (like your IP address or details of your device) with them.
Affiliate links: This page links to Apple Podcasts. We may receive a commission for purchases made via those links.
Cache: This page was produced on June 24 at 03:31:48 UTC. Refresh this page

Get a global view on podcasting and on-demand with our daily news briefing