Your daily briefing for podcasting and on-demand


2EDU eLearning na Serio - Piotr Peszko

A education podcast in Polish from Piotr Peszko
Add hosts, guests and other creators at Podchaser
https://www.spreaker.com/show/2edu-podcast

Podcast o elearningu, webinarach i narzędziach, które wspierają szkolenia online. Kiedy myślę o szkoleniach online widzę w nich ogromny potencjał. Dostrzegam w nich możliwość dostarczenia unikalnej wartości rozwojowej, która nieosiągalna jest w inny sposób.Stworzenie podkastu, to zebranie w jednym miejscu wszystkiego tego, na czym zależało mi od lat.Nie zakładam, że szkolenie jest rozwiązaniem, a tym bardziej, że szkolenie online jest rozwiązaniem najlepszym. Kiedy okaże się, że szkolenie nie będzie najlepszym sposobem na uzyskanie określonego rezultatu nie polecę ci szkolenia.Nie zakładam, że e-learning jest rozwiązaniem. Analizuję, mówię “sprawdzam”, kwestionuję, podważam i testuję to, czy e-learning ma sens, nawet wtedy kiedy wiem, że sens mają metody rozwojowe.Do upadłego walczę o powiązanie celów szkoleniowych z celami organizacji, także tymi biznesowymi, bo wtedy nie mam problemu z tym, że kończy się na szkolenia budżetSkupiam się na mierzalnych efektach. Nie ignoruję nieuchwytnych subtelności, ale lubię dokumentować zmianęNie masuję danych i nie uprawiam chciejstwaDbam o to, żeby doświadczenia uczenia było jak najbardziej realistyczneTworzę, wykorzystuję i stosuję uczenie w kontekście, dbając o zaangażowanie, wyzwania i projektując rozbudowane informacje zwrotne.Dopasowuję szkolenie do potrzeb, nigdy odwrotnieDbam o to, żeby motywować.Celuję w długofalowe rezultaty.

Hosted by Spreaker and measured by Chartable
This podcast may use tracking and attribution and dynamic content insertion 

Listen now

Listen elsewhere

Apps shown above are appropriate for your device. See all platforms.

Information for podcasters

Tools

Privacy: In common with all podcast players, pressing "play" on the inbuilt player above will download the audio directly from the podcast host, and in doing so will share some personal data (like your IP address or details of your device) with them.
Links: Bullhorn, iHeartRadio, iVoox and Spotify do not have official APIs: we are using best endeavours to match their podcast catalogue with this podcast.
Cache: We cache most information on these pages, and are currently caching pages for at least fourteen days. This page was produced on February 23 at 09:35:23 UTC. Flush the cache

Get a global view on podcasting and on-demand with our daily news briefing

Subscribe to our daily newsletter by email, free