Your daily briefing for podcasting and on-demand


Nenásilný podcast

 no ratings yet: be first

A education podcast in Czech from: Petr Holík a Petr Sucháček
Add hosts, guests and other creators at Podchaser
Website: https://www.patreon.com/nenasilnypodcast
EXPLICIT

Staň se naším Patronem a podpoř produkci podcastu:
https://www.patreon.com/nenasilnypodcast

Nenásilný podcast je formát pro sdílení zkušeností ze světa Nenásilné komunikace.
www.nenasilnypodcast.cz

Nenásilná komunikace (Nonviolent communication, NVC) je metoda - či možná spíše umění - komunikace směřující k vytváření souladu mezi lidmi a k hledání řešení, která fungují pro všechny.

Postupy Nenásilné komunikace vyvinul Marshall Rosenberg a rozvinuli ji mnozí další trenéři. Sám Rosenberg říká: “…vše, co bylo integrováno do Nenásilné komunikace, jsou poznatky o jazyku, komunikaci, vědomí a použití síly, známé mnoho století. Umožňují udržet si empatické naladění k ostatním i k sobě i v náročných situacích.”

Nenásilný podcast je projekt dvou trenérů Nenásilné komunikace, Petra Holíka a Petra Sucháčka: “Cílem není vytvořit audio kurz, ale spíše inspirovat lidi okolo nás sdílením našich vlastních zážitků a zkušeností s Nenásilnou komunikací z prostředí workshopů i našich osobních životů.”

Vaše komentáře, připomínky, sdílení, a inspirace, prosím, směřujte na náš email nenasilnypodcast@gmail.com (nestíháme číst komentáře na všech platformách, tak tady budete mít jistotu odpovědi).

Hosted by Soundcloud
This podcast is insecure 

Listen now

Listen elsewhere

Apps shown above are appropriate for your device. See all platforms.

Information for podcasters

Tools

Privacy: In common with all podcast players, pressing "play" on the inbuilt player above will download the audio directly from the podcast host, and in doing so will share some personal data (like your IP address or details of your device) with them.
Links: Bullhorn, iHeartRadio, iVoox and Spotify do not have official APIs: we are using best endeavours to match their podcast catalogue with this podcast.
Cache: We cache most information on these pages, and are currently caching pages for at least fourteen days. This page was produced on November 21 at 18:21:39 UTC. Flush the cache

Get a global view on podcasting and on-demand with our daily news briefing

Subscribe to our daily newsletter by email, free