Subscribe by email, free
Your daily briefing for podcasting and on-demand

Sales & byznys s Davidem Kolářem

A podcast in Czech from: David Kolář

Byznysová témata, sales, zkušenosti, návody, fuck-upy a postupy z praxe. To vše, bez obalu a natvrdo. Autor podcastu, David Kolář je influencerem v oboru sales, byznys developmentu a influencers marketingu. Mezi jeho největší dosavadní úspěchy patří například známý portál BusinessAnimals.cz, který pomohl dovést k úspěšnému exitu.

Aktuálně spolupracuje s ambiciózními podnikateli a jednotlivci v České republice a pomáhá jim překonávat limity před kterými se nacházejí. Pro více informací můžete navštívit stránku http://davidkolar.org

Website: http://davidkolar.org

Listen now

Listen elsewhere

Apps shown above are appropriate for your device. See all platforms.

Information for podcasters

Our link generator for this podcast has official Apple and Google badges, and a magic link for social media use. Or, grab some episode links for a specific episode. Learn more about these pages.

Privacy: In common with all podcast players, pressing "play" on the inbuilt player above will download the audio directly from the podcast host, and in doing so will share some personal data (like your IP address or details of your device) with them.
Links: Spotify and Stitcher do not have official APIs: we are using best endeavours to match their podcast catalogue with this podcast.

Get a global view on podcasting and on-demand with our daily news briefing

Subscribe to our daily newsletter by email, free